Sprzęt do pływania, katamarany, katy, katanaran, producenta żaglówek i katamaranów, windcat, katamarany wędkarskie.
  W I A T R | W O D A | Z I E M I A
   
WindCat 350 | Katamaran "SOPOT"
 
  katamaran i katamarany  
 


Specyfikacja

Wymiary :
dł/szer/wys
5500/2490/700 mm
Ożaglowanie Żagle szyte przez renomowaną niemiecką firmę Landnenberger, maszt z wysokiej jakości stopu aluminium o wysokości 9000mm, osprzęt firmy Ronstan serii "ORBIT"
Żagle i ich wielkości Grot+Fok: 17m2
Maszt: 1,5m2
Ilość miejsc max 4 osoby (2 na trapezie) lub 370kg
Technologia laminat przekładkowy, wysokiej klasy żywice, laminat wykonywany metodą vaccum, wzmacniany tkaninami węglowymi i kewlarem
Waga 180 kg
Kolory

Biały - kolor standardowy
Inne kolory laminatu oraz żagli na zamówienie.

katamaran plażowy producent Sopot Swarzewo

katamarany producent katamaranów katamarany producent katamaranów   katamarany producent katamaranów katamarany producent katamaranów

Klasa "SOPOT 18":

Wzorem innych krajów mających dostęp do morza, gdzie żeglarstwo i ściganie się łódkami, a zwłaszcza katamaranami jest bardzo popularne, stworzyliśmy polską klasę katamaranów spełniającą jednocześnie wszystkie wymagania międzynarodowej Klasy F18.

Nasz katamaran Sopot 18 może służyć zarówno do zmagań regatowych, jak i jako jednostka szkoleniowo-rekreacyjna. Zastosowane zostały w nim najnowocześniejsze technologie produkcji, projekty tworzone były na deskach kreślarskich najlepszych konstruktorów tego typu łodzi w Polsce. Wynikiem tego jest łatwy w prowadzeniu katamaran o niezwykle sztywnej i wytrzymałej konstrukcji i wyśmienitych własnościach nautycznych.

Dodatkowym atutem jest brak mieczy, który pozwala na pływanie na płytkich akwenach i wszędzie tam gdzie jest możliwość zahaczenia o przeszkodę płytko pod powierzchnią wody.

Zastosowaliśmy również bez-bomowe żagle, które w przypadku żeglowania rekreacyjnego i szkoleń są o wiele wygodniejsze i niwelują ryzyko uderzenia bomem w głowę przy nawrotach (najczęstszy uraz)

Wkład pracy i nasze zaangażowanie w stworzenie jak najlepszej alternatywy dla zagranicznych katamaranów takich jak Nacra, Topcat, czy Hobie widoczny jest w wielu punktach: Zastosowaliśmy żagle marki Landenberger Sails, najlepszej niemieckiej firmy z tej branży. Osprzęt marki Selden i Ronstan. Specjalne żywice zwiększające sztywność i zmniejszające chłonięcie wody, wzmocnienia kewlarowe i karbonowe newralgicznych punktów kadłubów, nieurazowe mocowania trampoliny...

 
CO WIĘCEJ...

...czy chcesz pływać rekreacyjnie, czy szaleć na falach wisząc za burtą na trapezie, jest to katamaran dla Ciebie. Przystosowany do pływania aż w 4 dorosłe osoby ( gdzie jednocześnie 2 mogą balansować na trapezie).

Został‚ zaprojektowany jako łódka rekreacyjna o niezwykłych osiągach, jednocześnie będąc jednostką bezpieczną, wybaczającą błędy, wygodną w obsłudze i komfortową. Jest jak komfortowe auto rajdowe z napędem na 4 koła, niby mit, ale czy naprawdę?

Więcej na temat technologii produkcji naszych katamaranów, zalet których nie widać na pierwszy rzut oka dowiecie się już wkrótce w zakładce "Technologia".
W razie pytań, zapraszamy do wysłania maila w zakładce KONTAKT lub do kontaktu telefonicznego na jeden z naszych numerów


W PIGUŁCE:

- bardzo wysoka jakość wykonania
- spełnia wymagania klasy F18
- 4 osobowy
- komfortowy, wybacza błędy
- nadaje się na wody morskie i śródlądowe
- najwyższej klasy osprzęt
- idealny jako łódka szkoleniowa, rekreacyjna do wypożyczalni i hoteli
- bezurazowy żagiel bezbomowy

Jeśli uważasz że ten katamaran jest dla Ciebie za duży, chcesz coś do extremalnej zabawy na wiatrach gdy inni schodzą do mariny? a może do rekreacyjnego pływania w 1 -2 osoby i nauki żeglarstwa od podstaw? coś bardzo mobilnego, ultralekkiego? ....to wszystko znajdziesz w zakładce WindCat 350

SPRAWDŹ KONIECZNIE

 

 
       
  SXE Sp. z o.o. @2007
wszystkie prawa zastrzeżone
Strona główna | Akcesoria | Technologia | Projekty | Targi | Kontakt
WindCat 350 | Sopot 18
 
stat4u CNC-Projekt